About us

Misyonumuz

Turizm sektöründe, konuklarına en iyi hizmeti verebilmek adına, yeniliklerin takipçisi ve başarılı bir uygulayıcısı olan Sunpark Otelleri, ülkemizin turizm imajının gelişmesi için; amatör ruh ile profesyonelce etkin örgütlenme, konuklarına “MUTLU HATIRALAR YARATMA”, çalışanlarına huzurlu bir aile ortamında çalışma imkânı sağlama prensipleri doğrultusunda hareket eder.

Vizyonumuz

Kalite alternatifleri geliştirme konusunda, hizmet anlayışından ödün vermeden, yenilikçi, yaratıcı ve çevreye duyarlı yapısıyla, turizm sektöründe bölgedeki lider firma olma, konukları için en tatmin edici, çalışanları için ise en prestijli işletme olmaktır.

Şirket Politikamız

Konuklarımızın otellerimizde konakladıkları süre boyunca, hizmet performansımızdan her zaman memnun kalmalarını ve buna bağlı olarak otellerimize olan bağlılıklarını sürekli kılmak, otellerimizi kendi kategorisinde daima lider konumda tutmak temel politikamızdır. GÜÇLÜ TURİZM İŞLETMECİLİK VE TİCARET AŞ. Faaliyetlerinde, konuklarının ihtiyaçlarının da ötesinde en yüksek kalitede hizmet verirken, sosyal sorumluluklarının bilincinde, yasalara saygılı, çevreye duyarlı davranır, çalışanlarının memnuniyetini sağlar, ekip ruhu oluşturup, geliştirdiği projelerle uzun yıllar verimli çalışmayı hedefler.